Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Beethoven’s 5th (2003) me Dublim Shqip

Beethoven’s 5th (2003) me Dublim Shqip

Dec. 02, 2003USA91 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Kur Sara merr Bethovenin për të kaluar pushimet verore me xhaxhain Freddie të çuditshëm në një qytet të vjetër minierash, qeni i djallëzuar “gërmon” të dhëna të humbura për një pasuri legjendare të fshehur të Ritës dhe Moe Selig. Tani të gjithë duan të jenë miku më i mirë i qenit, pasi zbulimi i tij shpalos një furi kërkimi thesari mes grupit të krijesave të çuditshme të komunitetit. Me ndihmën e xhaxhait Freddie dhe Garrett (një mik ose ndoshta më shumë), Sara dhe Beethoven përpiqen të ndihmojnë në zbulimin e një sekreti që ka qenë në qytetin e vogël të çmendur prej vitesh.

Beethoven’s 5th (2003) me Dublim Shqip
Beethoven’s 5th (2003) me Dublim Shqip
Beethoven’s 5th (2003) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Beethoven's 5th
Vlerësimi IMDb 4 3,424 vota
Vlerësimi TMDb 5.207 191 vota

Regjizori

Aktorët

Dave Thomas isFreddy Kablinski
Freddy Kablinski
Faith Ford isJulie Dempsey
Julie Dempsey
Daveigh Chase isSara Newton
Sara Newton
Tom Poston isJohn Giles / Selig
John Giles / Selig
Katherine Helmond isCrazy Cora Wilkens
Crazy Cora Wilkens
Sammy Kahn isGarrett
Garrett
Richard Riehle isVaughn Carter
Vaughn Carter
Clint Howard isOwen Tuttle
Owen Tuttle
Kathy Griffin isEvie Kling
Evie Kling
John Larroquette isMayor Harold Herman
Mayor Harold Herman
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Turbo Cola (2022) me Titra Shqip
Fried Barry (2020) me Titra Shqip
R.I.P.D. (2013) me Titra Shqip
Babe: Pig in the City (1998) me Titra Shqip
Barely Lethal (2015) me Titra Shqip
Boys from County Hell (2021) me Titra Shqip
Bad Eggs 2003 me Titra Shqip
Sonic the Hedgehog 2 (2022) me Titra Shqip
The Boss Baby (2017) me Dublim Shqip
Meet the Spartans 2008
Frozen Fever (2015) me Dublim Shqip
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013