Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vidmoly.to
  • Server 2voe.sx
  • Server 3sbbrisk.com
Beethoven’s 4th (2001) me Dublim Shqip

Beethoven’s 4th (2001) me Dublim Shqip

Familja është e befasuar këndshëm dhe në mëdyshje kur Bethoven befas bëhet i bindur.Dec. 04, 2001USA93 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Familja është e befasuar këndshëm dhe në mëdyshje kur Bethoven befas bëhet i bindur. Rezulton se është skenari i një princi dhe të varfërit, me Beethovenin e vërtetë që tani jeton me një familje të pasur pompoz.

Beethoven’s 4th (2001) me Dublim Shqip
Beethoven’s 4th (2001) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Beethoven's 4th
Vlerësimi IMDb 4.1 4,227 vota
Vlerësimi TMDb 5.204 238 vota

Regjizori

Aktorët

Judge Reinhold isRichard Newton
Richard Newton
Julia Sweeney isBeth Newton
Beth Newton
Joe Pichler isBrennan Newton
Brennan Newton
Michaela Gallo isSara Newton
Sara Newton
Kaleigh Krish isMadison Sedgewick
Madison Sedgewick
Matt McCoy isReginald Sedgewick
Reginald Sedgewick
Veanne Cox isMartha Sedgewick
Martha Sedgewick
Art LaFleur isSgt. Rutledge
Sgt. Rutledge
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Superhero Movie (2008) me Titra Shqip
Buba (2022) me Titra Shqip
The Count (1916) me Titra Shqip
Tifosi (1999) me Titra Shqip
The Gold Rush (1925) me Titra Shqip
Three Little Wolves (1936) me Dublim Shqip
Meet the Spartans 2008
Amira & Sam (2014) me Titra Shqip
Keanu (2016) me Titra Shqip
The Young and Prodigious T.S. Spivet 2013
Black Friday (2021) me Titra Shqip
Weird: The Al Yankovic Story (2022) me Titra Shqip