Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 7 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Beethoven’s 3rd (2000) me Dublim Shqip

Beethoven’s 3rd (2000) me Dublim Shqip

Mblidhuni... Bethoven po bën një udhëtim!Sep. 07, 2000USA99 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Shën Bernardi i preferuar i të gjithëve rikthehet në këtë film familjar për mikun më të mirë të njeriut. Riçard Njuton, gruaja e tij Beth dhe fëmijët Brennan dhe Sara nisen në kampin e tyre për një udhëtim rrugor. Gjatë rrugës, ata fitojnë një pasagjer të ri: Beethovenin e slodhur. Njutonët planifikojnë t’ia kthejnë Bethoven-in pronarit të tij – por jo përpara se ai të bëhet hero kur një palë hajdutësh hyjnë në foto.

Beethoven’s 3rd (2000) me Dublim Shqip
Beethoven’s 3rd (2000) me Dublim Shqip
Beethoven’s 3rd (2000) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Beethoven's 3rd
Vlerësimi IMDb 4.1 6,129 vota
Vlerësimi TMDb 5.123 309 vota

Regjizori

Aktorët

Judge Reinhold isRichard Newton
Richard Newton
Julia Sweeney isBeth Newton
Beth Newton
Joe Pichler isBrennan Newton
Brennan Newton
Michaela Gallo isSara Newton
Sara Newton
Frank Gorshin isUncle Morrie
Uncle Morrie
Holly Mitchell isKennel Employee
Kennel Employee
Mark Carlton isOfficer Ranger Smith
Officer Ranger Smith
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Daddy or Mommy (2015) me Titra Shqip
Ted 2 (2015) me Titra Shqip
Nelly Rapp – Monster Agent (2020) me Titra Shqip
In the Land of Women (2007) me Titra Shqip
Oh, Ramona! (2019) me Titra Shqip
Barbie: The Pearl Princess (2014) me Dublim Shqip
Deathgasm (2015) me Titra Shqip
Muppets Most Wanted (2014) me Titra Shqip
The Last Song (2010) me Titra Shqip
Hachi: A Dog’s Tale (2009) me Titra Shqip
The Pirates: The Last Royal Treasure (2022) me Titra Shqip
Peter Rabbit 2: The Runaway (2021) me Titra Shqip