Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 8 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1 Dublim Shqipvoe.sx
  • Server 2 Dublim Shqipsbbrisk.com
  • Server 3 Titra Shqipvoe.sx
  • Server 4 Titra Shqipsbbrisk.com
Beethoven’s 2nd (1993) me Dublim Shqip

Beethoven’s 2nd (1993) me Dublim Shqip

Familja Njuton po shkon te qentë...Dec. 14, 1993USA89 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Beethoven është kthyer – dhe këtë herë, ai ka një pjellë të tërë me vete tani që ai ka takuar ndeshjen e tij të qenit, Missy, dhe ka bërë një familje. Problemi i vetëm është se pronarja e Missy-t, Regina, dëshiron të shesë këlyshët dhe të copëtojë klanin. I takon Beethovenit dhe fëmijëve të Njutonit që të shpëtojnë ditën dhe t’i mbajnë të gjithë së bashku.

Beethoven’s 2nd (1993) me Dublim Shqip
Beethoven’s 2nd (1993) me Dublim Shqip
Beethoven’s 2nd (1993) me Dublim Shqip
Beethoven’s 2nd (1993) me Dublim Shqip
Beethoven’s 2nd (1993) me Dublim Shqip
Beethoven’s 2nd (1993) me Dublim Shqip
Beethoven’s 2nd (1993) me Dublim Shqip
Beethoven’s 2nd (1993) me Dublim Shqip
Beethoven’s 2nd (1993) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Beethoven's 2nd
Vlerësimi IMDb 4.9 28,689 vota
Vlerësimi TMDb 5.518 858 vota

Regjizori

Rod Daniel
Regjizori

Aktorët

Charles Grodin isGeorge Newton
George Newton
Bonnie Hunt isAlice Newton
Alice Newton
Nicholle Tom isRyce Newton
Ryce Newton
Sarah Rose Karr isEmily Newton
Emily Newton
Ashley Hamilton isTaylor Devereaux
Taylor Devereaux
Chris isBeethoven
Beethoven
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Getaway King (2021) me Titra Shqip
Paul Dood’s Deadly Lunch Break (2021) me Titra Shqip
A Fairy Tale After All (2022) me Titra Shqip
Mama Weed (2020) me Titra Shqip
Sexual Chronicles of a French Family (2012) me Titra Shqip
Un + une (2015) me Titra Shqip
I Spy (2002) me Titra Shqip
Vicky and Her Mystery (2021) me Titra Shqip
Father There Is Only One 2 (2020) me Titra Shqip
Clueless (1995) me Titra Shqip
Winter Passing 2006 me Titra Shqip
Frequently Asked Questions About Time Travel (2009) me Titra Shqip