Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 13 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1 Dublim Shqipvoe.sx
  • Server 2 Dublim Shqipsbbrisk.com
  • Server 3 Titra Shqipvoe.sx
  • Server 4 Titra Shqipsbbrisk.com
Beethoven (1992) me Dublim Shqip

Beethoven (1992) me Dublim Shqip

Kryefamiljari është ai me bisht.Apr. 03, 1992USA87 Min.PG
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Familja Newton jeton në shtëpinë e tyre të rehatshme, por duket se diçka mungon. Kjo “vrimë” mbushet nga një qenush i vogël, i cili hyn në shtëpinë dhe jetën e tyre. Bethoven, siç quhet ai, rritet në një gjigant të një qeni… një Shën Bernardi. Doktor Varnick, veterineri vendas ka një anë të fshehtë dhe të tmerrshme, e cila kërkon shumë qen për eksperimente. Beethoven është në listën e mjekëve të këqij.

Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Beethoven (1992) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Beethoven
Vlerësimi IMDb 5.7 73,266 vota
Vlerësimi TMDb 5.79 1,816 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Behind the Screen (1916) me Titra Shqip
Horrible Bosses (2011) me Titra Shqip
The Hunchback of Notre Dame II (2002) me Titra Shqip
Toscana (2022) me Titra Shqip
Descendants 2 (2017) me Titra Shqip
Luck (2022) me Titra Shqip
30 Days Max (2020) me Titra Shqip
Kill Me Three Times (2015) me Titra Shqip
Planes (2013) me Dublim Shqip
40 Days and 40 Nights (2002) me Titra Shqip
Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Spy Kids: All the Time in the World (2011) me Titra Shqip