Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 182 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip

Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip

Jun. 21, 2021United States85 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Pas një serie brutale vrasjesh që ndodhën në Halloween, Falënderimet dhe Krishtlindjet, vigjilenti i ri i Gotham City i njohur si Batman vendoset të ndjekë vrasësin misterioz serial së bashku me oficerin e policisë James Gordon dhe avokatin e rrethit Harvey Dent.

Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Batman: The Long Halloween, Part One (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Batman: The Long Halloween, Part One
Vlerësimi IMDb 7.6 900 vota
Vlerësimi TMDb 7.5 29 vota

Regjizori

Chris Palmer
Regjizori

Aktorët

Jensen Ackles isBruce Wayne / Batman (voice)
Bruce Wayne / Batman (voice)
Josh Duhamel isHarvey Dent (voice)
Harvey Dent (voice)
Naya Rivera isSelina Kyle / Catwoman (voice)
Selina Kyle / Catwoman (voice)
Billy Burke isJames Gordon (voice)
James Gordon (voice)
Titus Welliver isCarmine Falcone (voice)
Carmine Falcone (voice)
Troy Baker isThe Joker (voice)
The Joker (voice)
David Dastmalchian isJulian Day / Calendar Man (voice)
Julian Day / Calendar Man (voice)
Amy Landecker isBarbara Gordon (voice)
Barbara Gordon (voice)
Julie Nathanson isGilda Dent (voice)
Gilda Dent (voice)
Alastair Duncan isAlfred Pennyworth (voice)
Alfred Pennyworth (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Luca (2021) me Dublim Shqip
JUNG_E (2023) me Titra Shqip
Bāhubali: The Beginning (2015) me Titra Shqip
Clash of the Titans 1981
Species II 1998
X-Men: The Last Stand 2006
V for Vendetta (2006) me Titra Shqip
Cape Fear (1991) me Titra Shqip
The Man From Toronto (2022) me Titra Shqip
Extraction (2020) me Titra Shqip
Apache Junction (2021) me Titra Shqip
Batman: The Doom That Came to Gotham (2023) me Titra Shqip