Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 93 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Batman: The Doom That Came to Gotham (2023) me Titra Shqip

Batman: The Doom That Came to Gotham (2023) me Titra Shqip

Mar. 10, 2023USA86 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Eksploruesi Bruce Wayne lëshon aksidentalisht një të keqe të lashtë dhe kthehet në Gotham pasi ishte larguar për dy dekada. Atje, Batman lufton me forcat e mbinatyrshme Lovecraftian dhe ndeshet me aleatë dhe armiq si Green Arrow, Ra’s al Ghul, Mr. Freeze, Killer Croc, Two-Face dhe James Gordon.

Batman: The Doom That Came to Gotham (2023) me Titra Shqip
Batman: The Doom That Came to Gotham (2023) me Titra Shqip
Batman: The Doom That Came to Gotham (2023) me Titra Shqip
Titulli origjinal Batman: The Doom That Came to Gotham
Vlerësimi TMDb 7 9 vota

Regjizori

Sam Liu
Regjizori

Aktorët

David Giuntoli isBatman / Bruce Wayne (voice)
Batman / Bruce Wayne (voice)
Patrick Fabian isHarvey Dent / Two-Face (voice)
Harvey Dent / Two-Face (voice)
John DiMaggio isJames Gordon (voice)
James Gordon (voice)
Karan Brar isSanjay 'Jay' Tawde (voice)
Sanjay 'Jay' Tawde (voice)
Navid Negahban isRa's al Ghul (voice)
Ra's al Ghul (voice)
Darin De Paul isThomas Wayne (voice)
Thomas Wayne (voice)
Emily O'Brien isTalia al Ghul / Martha Wayne (voice)
Talia al Ghul / Martha Wayne (voice)
Christopher Gorham isOliver Queen / Green Arrow (voice)
Oliver Queen / Green Arrow (voice)
David Dastmalchian isGrendon (voice)
Grendon (voice)
Tim Russ isLucius Fox (voice)
Lucius Fox (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Astérix at the Olympic Games (2008) me Titra Shqip
The Age of Adaline (2015) me Titra Shqip
Happy New Year (2014) me Titra Shqip
Paradise City (2022) me Titra Shqip
Shark: The Beginning (2021) me Titra Shqip
Apex (2021) me Titra Shqip
Last Shoot Out (2021) me Titra Shqip
Turning Red (2022) me Dublim Shqip
Arn: The Kingdom at Road’s End (2008) me Titra Shqip
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) me Titra Shqip
Jupiter Ascending (2015) me Titra Shqip
Udta Punjab (2016) me Titra Shqip