Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 162 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
Barely Lethal (2015) me Titra Shqip

Barely Lethal (2015) me Titra Shqip

Apr. 30, 2015USA96 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Një vrasëse ndërkombëtare 16-vjeçare, e etur për një adoleshencë “normale”, falsifikon vdekjen e saj dhe regjistrohet si maturante në një shkollë të mesme periferike. Ajo shpejt mëson se të qenit popullor mund të jetë më e dhimbshme sesa të hipësh në ujë.

Barely Lethal (2015) me Titra Shqip
Barely Lethal (2015) me Titra Shqip
Barely Lethal (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Barely Lethal
Vlerësimi IMDb 5.4 22,025 vota
Vlerësimi TMDb 5.774 926 vota

Regjizori

Kyle Newman
Regjizori

Aktorët

Hailee Steinfeld isMegan Walsh
Megan Walsh
Jessica Alba isVictoria Knox
Victoria Knox
Dove Cameron isLiz Larson
Liz Larson
Thomas Mann isRoger Marcus
Roger Marcus
Rob Huebel isMr. Marcus
Mr. Marcus
Jaime King isSpecial Analyst Knight
Special Analyst Knight
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Congo (1995) me Titra Shqip
Mrs. Harris Goes to Paris (2022) me Titra Shqip
Equal Standard (2020) me Titra Shqip
K.G.F: Chapter 2 (2022) me Titra Shqip
Radhe: Your Most Wanted Bhai (2021)
Jay and Silent Bob Strike Back (2001) me Titra Shqip
Black Widow (2021) me Titra Shqip
Zack Snyder’s Justice League 2021
Blood Red Sky (2021) me Titra Shqip
Evil Dead II 1987 me titra shqip
The Connection (2014) me Titra Shqip
Dan in Real Life 2007 me Titra Shqip