Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 9 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Barbie Video Game Hero (2017) me Dublim Shqip

Barbie Video Game Hero (2017) me Dublim Shqip

Feb. 01, 2017USA72 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bëhuni gati të ndizni! Kur Barbie tërhiqet në mënyrë magjike në lojën e saj të preferuar video, ajo është e emocionuar kur sheh se është transformuar në një personazh argëtues të patinazhit. Në lojë, ajo takohet me Cutie, shoqen e dashur në formë reje dhe Bella, princeshën e patinazhit. Së bashku, ata së shpejti zbulojnë se një emoji djallëzor po përpiqet të marrë kontrollin e lojës. Ndërsa udhëtojnë nga një nivel në tjetrin, Barbie duhet të mbështetet në aftësitë e saj të mahnitshme të lojës dhe të menduarit jashtë kutisë për të shpëtuar ekipin e saj dhe për të mposhtur lojën!

Barbie Video Game Hero (2017) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Barbie Video Game Hero
Vlerësimi IMDb 5 567 vota
Vlerësimi TMDb 7 196 vota

Regjizori

Conrad Helten
Regjizori

Aktorët

Erica Lindbeck isBarbie (voice)
Barbie (voice)
Shannon Chan-Kent isMaia / Renee (voice)
Maia / Renee (voice)
Ingrid Nilson isCrystal (voice)
Crystal (voice)
Nesta Cooper isGaia (voice)
Gaia (voice)
Jason Ranford isBarney (voice)
Barney (voice)
Sam Vincent isVirus / Squirrels (voice)
Virus / Squirrels (voice)
Michael Dobson isCutie / Video Game Narrator (voice)
Cutie / Video Game Narrator (voice)
Brad Swaile isKris (voice)
Kris (voice)
Sienna Bohn isTeresa / Countdown Clock (voice)
Teresa / Countdown Clock (voice)
Rebekah Asselstine isBella (voice)
Bella (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip
Miracle on 34th Street (1994) me Titra Shqip
Luck (2022) me Titra Shqip
Alexander and the Terrible Horrible, No Good, Very Bad Day (2014) me Titra Shqip
Sweet Carolina (2021) me Titra Shqip
Descendants 3 (2019) me Titra Shqip
A Whisker Away 2020
Shrek Forever After (2010) me Dublim Shqip
Toy Story 4 (2019) me Dublim Shqip
All Star Superman (2011) me Titra Shqip
Shrek 2 (2004) me Dublim Shqip
Safety 2020