Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Barbie: The Pearl Princess (2014) me Dublim Shqip

Barbie: The Pearl Princess (2014) me Dublim Shqip

Feb. 15, 2014USA73 Min.TV-Y
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Barbie luan Luminën, një vajzë sirenë me fuqinë për të ndryshuar ngjyrën e perlave. E gëzuar dhe kreative, Lumina e gjen veten duke punuar në një sallon sirenë duke përshtatur modele flokësh përrallore. Dhe kur Lumina ka mundësinë të marrë pjesë në ballon mbretëror, miqtë e saj e zbukurojnë me një fustan të përshtatshëm për një princeshë. Në ballo, zuzarët përpiqen të marrin pushtetin mbi mbretërinë dhe Lumina gjen brenda vetes një fuqi të papritur që dëshmon se ajo është shumë më tepër se një stiliste flokësh.

Barbie: The Pearl Princess (2014) me Dublim Shqip
Barbie: The Pearl Princess (2014) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Barbie: The Pearl Princess
Vlerësimi IMDb 6.1 1,450 vota
Vlerësimi TMDb 6.94 276 vota

Regjizori

Aktorët

Kelly Sheridan isLumina (voice)
Lumina (voice)
Katie Crown isKuda (voice)
Kuda (voice)
Mark Oliver isKing Nereus (voice)
King Nereus (voice)
Rebecca Shoichet isQueen Lorelei (voice)
Queen Lorelei (voice)
Trish Pattendon isScylla (voice)
Scylla (voice)
John Novak isCaligo (voice)
Caligo (voice)
Simon Hill isFergis (voice)
Fergis (voice)
Peter New isMurray (voice)
Murray (voice)
Kathleen Barr isMadame Ruckus (voice)
Madame Ruckus (voice)
Patrick Gilmore isGarth (voice)
Garth (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Yes Day 2021
Resident Evil: Damnation (2012) me Titra Shqip
Minions (2015) me Titra Shqip
Jackie Chan Kung Fu Master (2009) me Titra Shqip
Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train 2020 me Titra Shqip
The Spine of Night (2021) me Titra Shqip
Home Alone 3 (1997) me Titra Shqip
Race to Witch Mountain (2009) me Titra Shqip
Boonie Bears: The Wild Life (2021) me Titra Shqip
Ivy + Bean: The Ghost That Had to Go (2022) me Titra Shqip
Ice Age: A Mammoth Christmas (2011) me Titra Shqip
Soul (2020)