Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 5 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Barbie: Spy Squad (2016) me Dublim Shqip

Barbie: Spy Squad (2016) me Dublim Shqip

Jan. 15, 2016USA75 Min.TV-Y7
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Barbie dhe shoqet e saj më të mira Teresa dhe Renee shndërrohen nga gjimnastësh të palodhur në agjentë të fshehtë. Kur aftësitë e tyre të mahnitshme të gjimnastikës bien në sy të një agjencie spiunazhi top-sekret, vajzat së shpejti po ndjekin të dhëna për një hajdut mace që vjedh gurë të çmuar, duke përdorur pajisje të teknologjisë së lartë, maskime glam dhe kafshë shtëpiake të lezetshme robo për të shpëtuar ditën.

Barbie: Spy Squad (2016) me Dublim Shqip
Barbie: Spy Squad (2016) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Barbie: Spy Squad
Vlerësimi IMDb 5.5 1,052 vota
Vlerësimi TMDb 6.915 336 vota

Regjizori

Conrad Helten
Regjizori

Aktorët

Erica Lindbeck isBarbie Roberts (voice)
Barbie Roberts (voice)
Stephanie Sheh isRenee Chao (voice)
Renee Chao (voice)
Jenny Pellicer isTeresa Rivera (voice)
Teresa Rivera (voice)
Alyssya Swales isChelsea Roberts (voice)
Chelsea Roberts (voice)
Brittney Irvin isMila #1 (voice)
Mila #1 (voice)
Brian Dobson isAgent Dunbar / Announcer / Head Chef (voice)
Agent Dunbar / Announcer / Head Chef (voice)
Rebecca Husain isPatricia (voice)
Patricia (voice)
Cathy Weseluck isAunt Zoe (voice)
Aunt Zoe (voice)
Ian Hanlin isLazlo (voice)
Lazlo (voice)
Jonathan Holmes isPercy (voice)
Percy (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Arisaka (2021) me Titra Shqip
Maya the Bee: The Honey Games 2018
Assassins (1995) me Titra Shqip
The Matrix Resurrections 2021 me Titra Shqip
A Bittersweet Life 2005
Kate (2021) me Titra Shqip
Occupation (2018) me Titra Shqip
The Interview (2014) me Titra Shqip
Occupation: Rainfall (2021) me Titra Shqip
Overdose (2022) me Titra Shqip
Transformers: Age of Extinction 2014 me Titra Shqip
Species II 1998