Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 10 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure (2015) me Titra Shqip

Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure (2015) me Titra Shqip

Oct. 07, 2015USA76 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
6 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Barbie dhe motrat e saj, Skipper, Stacie dhe Chelsea, dhe miqtë e tyre të rinj të adhurueshëm këlysh gjejnë mister dhe aventura të papritura kur kthehen në qytetin e tyre të lindjes Willows. Ndërsa kalojnë nëpër kujtime në papafingo të gjyshes, motrat zbulojnë një hartë të vjetër, që besohet se të çon në një thesar të humbur prej kohësh të varrosur diku në qytet. Me miqtë e tyre të këlyshëve në tërheqje, katër vajzat shkojnë në një gjueti thesari emocionues, gjatë rrugës duke zbuluar se thesari më i madh nga të gjithë është dashuria dhe e qeshura që ndajnë si motra!

Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure (2015) me Titra Shqip
Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure (2015) me Titra Shqip
Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure (2015) me Titra Shqip
Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal Barbie & Her Sisters in the Great Puppy Adventure
Vlerësimi IMDb 6.2 737 vota
Vlerësimi TMDb 7.264 233 vota

Regjizori

Andrew Tan
Regjizori

Aktorët

Kelly Sheridan isBarbie Roberts (voice)
Barbie Roberts (voice)
Kazumi Evans isSkipper Roberts / Lady Mistaken for Barbie (voice)
Skipper Roberts / Lady Mistaken for Barbie (voice)
Claire Maggie Corlett isStacie Roberts (voice)
Stacie Roberts (voice)
Alyssya Swales isChelsea Roberts (voice)
Chelsea Roberts (voice)
Chelsea Miller isTaffy (voice)
Taffy (voice)
Bronwen Holmes isRookie (voice)
Rookie (voice)
Joanne Wilson isGrandma Roberts (voice)
Grandma Roberts (voice)
Rebecca Shoichet isTiffany (voice)
Tiffany (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Arrowhead (2017) me Titra Shqip
New Gods: Nezha Reborn 2021
The Rain Children (2003) me Dublim Shqip
Aliens in the Attic (2009) me Titra Shqip
Arthur & Merlin: Knights of Camelot (2020)
Avengers: Age of Ultron (2015) me Titra Shqip
Finding Nemo (2003) me Dublim Shqip
Miracle in Cell No. 7 (2013) me Titra Shqip
Aliens Ate My Homework (2018) me Titra Shqip
Peter Pan (2003) me Dublim Shqip
Journey 2: The Mysterious Island (2012) me Titra Shqip
Harry Potter and the Chamber of Secrets (2002) me Titra Shqip