Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 12 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Barbie as the Island Princess (2007) me Dublim Shqip

Barbie as the Island Princess (2007) me Dublim Shqip

Sep. 17, 2007Canada86 Min.TV-Y
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Barbie luan Roselën në këtë film të ri muzikor. Anija e mbytur si fëmijë, Rosella rritet në ishull nën sytë vigjilentë të miqve të saj të dashur kafshësh. Ardhja e Princit Antonio e shtyn Roselën dhe miqtë e saj me gëzof të eksplorojnë qytetërimin dhe në fund të shpëtojnë mbretërinë duke zbuluar një komplot sekret.

Barbie as the Island Princess (2007) me Dublim Shqip
Barbie as the Island Princess (2007) me Dublim Shqip
Barbie as the Island Princess (2007) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Barbie as the Island Princess
Vlerësimi IMDb 6.4 3,963 vota
Vlerësimi TMDb 7.209 623 vota

Regjizori

Aktorët

Kelly Sheridan isRo / Rosella (voice)
Ro / Rosella (voice)
Melissa Lyons isRosella (singing voice)
Rosella (singing voice)
Alessandro Juliani isPrince Antonio (voice)
Prince Antonio (voice)
Christopher Gaze isSagi (voice)
Sagi (voice)
Steve Marvel isAzul / Minister (voice)
Azul / Minister (voice)
Susan Roman isTika (voice)
Tika (voice)
Garry Chalk isFrazer / Calvin (voice)
Frazer / Calvin (voice)
Russell Roberts isKing Peter (voice)
King Peter (voice)
Patricia Drake isQueen Danielle / Mama Pig (voice)
Queen Danielle / Mama Pig (voice)
Bets Malone isTallulah (voice)
Tallulah (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Blue Miracle (2021) me Titra Shqip
Bolt (2008) me Dublim Shqip
Pinocchio (2019) me Titra Shqip
Finding Dory (2016) me Dublim Shqip
The Croods: A New Age 2020
The Little Rascals (1994) me Titra Shqip
Clash of the Titans 1981
Beethoven’s 2nd (1993) me Dublim Shqip
A Whisker Away 2020
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob (2021) me Titra Shqip
Diary of a Wimpy Kid (2010) me Titra Shqip
Paws of Fury: The Legend of Hank (2022) me Titra Shqip