Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 29 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Barbie and the Three Musketeers (2009) me Dublim Shqip

Barbie and the Three Musketeers (2009) me Dublim Shqip

Sep. 15, 2009Canada81 Min.TV-Y
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Corinne (Barbie) është një vajzë e re fshatare që shkon në Paris për të ndjekur ëndrrën e saj të madhe – të bëhet një musketiere femër! Asnjëherë nuk mund ta imagjinonte se do të takonte tre vajza të tjera që ndajnë fshehurazi të njëjtën ëndërr! Duke përdorur talentin e tyre të veçantë, vajzat punojnë së bashku si një ekip për të prishur një komplot dhe për të shpëtuar princin. Është e gjitha për një dhe një për të gjithë!

Barbie and the Three Musketeers (2009) me Dublim Shqip
Barbie and the Three Musketeers (2009) me Dublim Shqip
Barbie and the Three Musketeers (2009) me Dublim Shqip
Barbie and the Three Musketeers (2009) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Barbie and the Three Musketeers
Vlerësimi IMDb 6.2 3,476 vota
Vlerësimi TMDb 7.215 576 vota

Regjizori

William Lau
Regjizori

Aktorët

Kelly Sheridan isBarbie / Corrine (voice)
Barbie / Corrine (voice)
Tim Curry isPhilippe (voice)
Philippe (voice)
Kira Tozer isViveca (voice)
Viveca (voice)
Willow Johnson isAramina (voice)
Aramina (voice)
Dorla Bell isRenée (voice)
Renée (voice)
Nicole Oliver isCorinne's Mother / Fancy Dress Girl #1 (voice)
Corinne's Mother / Fancy Dress Girl #1 (voice)
Merrilyn Gann isMadame de Bossé (voice)
Madame de Bossé (voice)
Kathleen Barr isHélène / Fancy Dress Girl #2 (voice)
Hélène / Fancy Dress Girl #2 (voice)
Mark Hildreth isPrince Louis (voice)
Prince Louis (voice)
Michael Dobson isBertram / Musketeer Guard (voice)
Bertram / Musketeer Guard (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

How to Train Your Dragon: Homecoming (2019) me Titra Shqip
Love on Trend (2021) me Titra Shqip
Berserk: The Golden Age Arc I – The Egg of the King (2012) me Titra Shqip
Dum Laga Ke Haisha (2015) me Titra Shqip
Barbie & Her Sisters in A Pony Tale (2013) me Dublim Shqip
The Time of Secrets (2007) me Titra Shqip
Home Alone (1990) me Titra Shqip
DC League of Super-Pets (2022) me Titra Shqip
My Spy (2020) me Titra Shqip
The House (2022) me Titra Shqip
Felix and the Treasure of Morgäa 2021
Tom & Jerry 2021 me Titra Shqip