Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 11 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Barbie and the Secret Door (2014) me Dublim Shqip

Barbie and the Secret Door (2014) me Dublim Shqip

Aug. 30, 2014USA81 Min.TV-Y
Vlerësimi juaj: 0
8 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Është muzika më e mirë përrallore! Barbie luan si Alexa, një princeshë e turpshme që zbulon një derë sekrete në mbretërinë e saj dhe hyn në një tokë të çuditshme të mbushur me krijesa magjike dhe surpriza. Brenda, Alexa takon Romy dhe Nori, një sirenë dhe një zanë, të cilët shpjegojnë se një sundimtar i llastuar me emrin Malucia po përpiqet të marrë të gjithë magjinë në tokë. Për habinë e saj, Alexa ka fuqi magjike në këtë botë dhe miqtë e saj të rinj janë të sigurt se vetëm ajo mund të rivendosë magjinë e tyre. Zbuloni se çfarë ndodh kur Alexa gjen guximin për të mbrojtur atë që është e drejtë dhe mëson se fuqia e miqësisë është shumë më e çmuar se magjia.

Barbie and the Secret Door (2014) me Dublim Shqip
Barbie and the Secret Door (2014) me Dublim Shqip
Barbie and the Secret Door (2014) me Dublim Shqip
Titulli origjinal Barbie and the Secret Door
Vlerësimi IMDb 5.6 1,510 vota
Vlerësimi TMDb 7.191 337 vota

Regjizori

Aktorët

Kelly Sheridan isAlexa (Voice)
Alexa (Voice)
Brittany McDonald isSinging Alexa (Voice)
Singing Alexa (Voice)
Ashleigh Ball isNori (Voice)
Nori (Voice)
Chanelle Peloso isRomy (Voice)
Romy (Voice)
Tabitha St. Germain isMalucia (Voice)
Malucia (Voice)
Ellie King isGrandmother (Voice)
Grandmother (Voice)
Michael Daingerfield isKing of Zinnia (Voice)
King of Zinnia (Voice)
Teryl Rothery isQueen of Zinnia (Voice)
Queen of Zinnia (Voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Lion King 1½ (2004) me Dublim Shqip
Brothers (2015) me Titra Shqip
Dante’s Inferno: An Animated Epic (2010) me Titra Shqip
Race to Witch Mountain (2009) me Titra Shqip
The Boss Baby: Family Business (2021) me Titra Shqip
Fatherhood (2021) me Titra Shqip
Spirit: Stallion of the Cimarron (2002) me Dublim Shqip
Dolphin Tale (2011) me Titra Shqip
Alice Through the Looking Glass (2016) me Titra Shqip
The Clue to Love (2021) me Titra Shqip
Babes in Toyland (1934) me Titra Shqip
The Monkey King: Reborn (2021) me Titra Shqip