Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 2 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Babe (1995) me Titra Shqip

Babe (1995) me Titra Shqip

Një derr i vogël shkon shumë larg.Jul. 18, 1995Australia91 Min.G
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Babe është një derr i vogël që nuk e di mirë vendin e tij në botë. Me një tufë miqsh të çuditshëm, si Ferdinandi rosë që mendon se është gjel dhe Fly qenin që ai e quan mama, Babe kupton se ai ka gatishmërinë për t’u bërë derri më i madh i të gjitha kohërave, dhe fermeri Hogget e di këtë. Me ndihmën e qenve të deleve, Babe mëson se një derr mund të jetë çdo gjë që ai dëshiron të jetë.

Babe (1995) me Titra Shqip
Babe (1995) me Titra Shqip
Babe (1995) me Titra Shqip
Babe (1995) me Titra Shqip
Babe (1995) me Titra Shqip
Babe (1995) me Titra Shqip
Babe (1995) me Titra Shqip
Babe (1995) me Titra Shqip
Babe (1995) me Titra Shqip
Titulli origjinal Babe
Vlerësimi IMDb 6.9 128,184 vota
Vlerësimi TMDb 6.183 2,542 vota

Regjizori

Chris Noonan
Regjizori

Aktorët

Christine Cavanaugh isBabe the Gallant Pig (voice)
Babe the Gallant Pig (voice)
Miriam Margolyes isFly the Female Sheepdog (voice)
Fly the Female Sheepdog (voice)
Danny Mann isFerdinand the Duck (voice)
Ferdinand the Duck (voice)
Hugo Weaving isRex the Male Sheepdog (voice)
Rex the Male Sheepdog (voice)
Miriam Flynn isMaa the Very Old Ewe (voice)
Maa the Very Old Ewe (voice)
James Cromwell isFarmer Arthur Hoggett
Farmer Arthur Hoggett
Russi Taylor isDutchess the Cat (voice)
Dutchess the Cat (voice)
Evelyn Krape isOld Ewe (voice)
Old Ewe (voice)
Charles Bartlett isCow (voice)
Cow (voice)
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Christmas with the Kranks (2004) me Titra Shqip
Whitney Houston: I Wanna Dance with Somebody (2022) me Titra Shqip
Double Impact (1991) me Titra Shqip
Cherry 2021
Seven Samurai 1954
Wicked (2021) me Titra Shqip
Paparazzi (2004) me Titra Shqip
Sweat (2021) me Titra Shqip
The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) me Titra Shqip
The Souvenir (2019) me Titra Shqip
Dear Evan Hansen (2021) me Titra Shqip
All Quiet on the Western Front (1930) me Titra Shqip