Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 220 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip

Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip

Fusha e betejës vjen në shtëpiApr. 02, 2021United States86 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
5 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jason Hill, një veteran shumë i dekoruar por që vuan nga PTSD, takon gruan e tij Jennifer për drekë në spitalin ku ajo punon. Pasi Jennifer thirret për një konsultë urgjente, spitali merret peng nga terroristët e armatosur rëndë. Jason do ta gjejë veten të detyruar të luftojë në vijat e frontit kundër kriminelëve dhe demonëve të tij për të shpëtuar gruan e tij, por edhe të gjithë spitalin.

Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip
Assault on VA-33 (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Assault on VA-33
Vlerësimi IMDb 4.3 331 vota
Vlerësimi TMDb 7.6 21 vota

Regjizori

Aktorët

Michael Jai White isChief Malone
Chief Malone
Weston Cage isAdrian Rabikov
Adrian Rabikov
Abigail Hawk isMrs. Welch
Mrs. Welch
Gina Holden isJennifer Hill
Jennifer Hill
Gerald Webb isGeneral Welch
General Welch
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Echo Boomers (2020) me Titra Shqip
Kundo: Age of the Rampant (2014) me Titra Shqip
HDSP: Hunting Down Small Predators (2010) me Titra Shqip
Body of Lies (2008) me Titra Shqip
The Nest (2002) me Titra Shqip
Nobody 2021 me Titra Shqip
The Untouchables (1987) me Titra Shqip
Stoker Hills (2022) me Titra Shqip
The Sweet Body of Deborah (1968) me Titra Shqip
Amazon Hot Box (2018) me Titra Shqip
The First Purge (2018) me Titra Shqip
Mission: Impossible (1996) me Titra Shqip