Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 171 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3embedsb.com
  • Server 4dood.ws
Anonymous Animals (2021) me Titra Shqip

Anonymous Animals (2021) me Titra Shqip

Sep. 29, 2021France64 Min.Not Rated
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Bilanci i fuqisë midis njerëzve dhe kafshëve është i kundërt. Kjo do të çojë në dyshimin e rolit të kafshëve në shoqërinë tonë.

Anonymous Animals (2021) me Titra Shqip
Anonymous Animals (2021) me Titra Shqip
Titulli origjinal Les Animaux Anonymes
Vlerësimi IMDb 4.9 222 vota
Vlerësimi TMDb 4.5 1 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Jurassic Park III (2001) me Titra Shqip
Girl at the Window (2022) me Titra Shqip
Heist (2015) me Titra Shqip
Silent Trigger 1996 me Titra Shqip
HDSP: Hunting Down Small Predators (2010) me Titra Shqip
Wild Things (1998) me Titra Shqip
Legion (2010) me Titra Shqip
The Night House (2021) me Titra Shqip
Hotel Artemis (2018) me Titra Shqip
Risen (2021) me Titra Shqip
The Amazing Maurice (2022) me Titra Shqip
White House Down (2013) me Titra Shqip