Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 49 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
An Officer and a Gentleman (1982) me Titra Shqip

An Officer and a Gentleman (1982) me Titra Shqip

Jeta nuk i dha asgjë, përveç guximit për të fituar...dhe një gruaje për të dashuruar.Jul. 28, 1982USA124 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Zack Mayo është një njeri i përmbajtur, i heshtur, i cili aspiron të bëhet pilot i marinës. Pasi arrin në kampin e stërvitjes për kursin e tij 13-javor të oficerëve, Mayo ndeshet me rreshterin Emil Foley me stërvitjen gërryese dhe jo të pakuptimtë. Mayo është një kadet i shkëlqyer, por pak i ftohtë në zemër, kështu që Foley e ngas pa mëshirë, duke ndjerë se i riu do të ishte materiali kryesor i oficerëve nëse nuk do të ishte kaq i përfshirë në vetvete. Lidhja e Zack-ut me një vajzë që punonte po ashtu komprometohet nga mosgatishmëria e tij për të dhënë nga vetja.

An Officer and a Gentleman (1982) me Titra Shqip
An Officer and a Gentleman (1982) me Titra Shqip
An Officer and a Gentleman (1982) me Titra Shqip
An Officer and a Gentleman (1982) me Titra Shqip
An Officer and a Gentleman (1982) me Titra Shqip
An Officer and a Gentleman (1982) me Titra Shqip
Titulli origjinal An Officer and a Gentleman
Vlerësimi IMDb 7 58,571 vota
Vlerësimi TMDb 7.002 944 vota

Regjizori

Aktorët

Richard Gere isZack Mayo
Zack Mayo
Debra Winger isPaula Pokrifki
Paula Pokrifki
Louis Gossett Jr. isSergeant Emil Foley
Sergeant Emil Foley
David Keith isSid Worley
Sid Worley
Robert Loggia isByron Mayo
Byron Mayo
Lisa Blount isLynette Pomeroy
Lynette Pomeroy
Lisa Eilbacher isCasey Seeger
Casey Seeger
David Caruso isTopper Daniels
Topper Daniels
Grace Zabriskie isEsther Pokrifiki
Esther Pokrifiki
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Un + une (2015) me Titra Shqip
Just Before I Go (2015) me Titra Shqip
Red Snow (2019) me Titra Shqip
Poseidon 2006
The Forgiven (2022) me Titra Shqip
The Informer (2019) me Titra Shqip
White Snake (2019) me Titra Shqip
Vanilla Sky (2001) me Titra Shqip
In the Land of Women (2007) me Titra Shqip
To the Wonder (2013) me Titra Shqip
The Kissing Booth 3 (2021) me Titra Shqip
Ted K (2022) me Titra Shqip