Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 77 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.yt
  • Server 2sbbrisk.com
American Murderer (2022) me Titra Shqip

American Murderer (2022) me Titra Shqip

Bazuar në historinë e vërtetë të pabesueshme të krimit. të Oct. 21, 2022USA101 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Historia e vërtetë se si mashtruesi karizmatik Jason Derek Brown financon stilin e tij të jetës ekstravagante përmes një sërë mashtrimesh. Në gjurmët e Brown: Lance Leising, një agjent special i FBI-së i vendosur të vendosë Brown pas hekurave. Kur fondet e Brownit mbarojnë dhe e kaluara e tij e kap atë, ai harton skemën e tij më të përpunuar deri më tani, duke u përballur me Leising në një lojë vdekjeprurëse mace dhe miu – dhe duke u bërë i arratisuri më i pamundur dhe më i pakapshëm në listën e më të kërkuarve të FBI-së.

American Murderer (2022) me Titra Shqip
American Murderer (2022) me Titra Shqip
American Murderer (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal American Murderer
Vlerësimi IMDb 5 1,380 vota
Vlerësimi TMDb 6.4 26 vota

Regjizori

Aktorët

Tom Pelphrey isJason Derek Brown
Jason Derek Brown
Ryan Phillippe isSpecial Agent Lance Leising
Special Agent Lance Leising
Paul Schneider isDavid Brown
David Brown
Moisés Arias isKyle Wallace
Kyle Wallace
Kevin Corrigan isDavid Brown Sr.
David Brown Sr.
Kylie Rohead isPretty girl at bar
Pretty girl at bar
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

The Matrix Reloaded (2003) me Titra Shqip
Topside (2022) me Titra Shqip
Escape Room (2017) me Titra Shqip
The Ice Demon (2021) me Titra Shqip
Wrath of Man (2021) me Titra Shqip
Amadeus (1984) me Titra Shqip
Three Monkeys (2008) me Titra Shqip
Money Trap (2019) me Titra Shqip
13 Hours: The Secret Soldiers of Benghazi (2016) me Titra Shqip
The New World (2005) me Titra Shqip
Chocolate (2008) me Titra Shqip
Hurricane (2018) me Titra Shqip