Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 252 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2fcom
  • Server 3viewsb.com
All My Life (2020) me Titra Shqip

All My Life (2020) me Titra Shqip

Bazuar në një histori të vërtetë dashurie.Oct. 23, 2020China93 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Jenn Carter dhe Sol Chau janë dy të dashuruar të rinj që duket se kanë gjithçka në jetë. Por kur Sol diagnostikohet me kancer në fazën e fundit në dhjetor, planet e tyre për t’u martuar në verë bëhen të pamundura për t’u realizuar. Në një garë të dëshpëruar kundër kohës, miqtë dhe familja nisin një mbledhje fondesh në internet për të ndihmuar çiftin të realizojë ëndrrën e tyre në vetëm dy javë.

All My Life (2020) me Titra Shqip
All My Life (2020) me Titra Shqip
All My Life (2020) me Titra Shqip
All My Life (2020) me Titra Shqip
All My Life (2020) me Titra Shqip
All My Life (2020) me Titra Shqip
All My Life (2020) me Titra Shqip
Titulli origjinal All My Life
Vlerësimi IMDb 6.3 3,419 vota
Vlerësimi TMDb 8.1 304 vota

Regjizori

Marc Meyers
Regjizori

Aktorët

Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Someone Great (2019) me Titra Shqip
Three Thousand Years of Longing (2022) me Titra Shqip
Amnistia aka Amnesty (2012) Film Shqiptar
Extinction (2015) me Titra Shqip
Not Okay (2022) me Titra Shqip
Jockey (2021) me Titra Shqip
Before the Fall (2004) me Titra Shqip
Wristcutters: A Love Story 2006 me Titra Shqip
On the Count of Three (2022) me Titra Shqip
Antares (2004) me Titra Shqip
Dolphin Tale (2011) me Titra Shqip
Blade Runner (1982) me Titra Shqip