Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 187 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
Alien Raiders (2008) me Titra Shqip

Alien Raiders (2008) me Titra Shqip

Sep. 21, 2008United States85 Min.R
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Klientët e supermarketeve merren peng nga grabitës të dyshuar. Por kur bie nata, pranitë e huaja shkaktojnë panik dhe fillon një luftë për mbijetesë.

Alien Raiders (2008) me Titra Shqip
Alien Raiders (2008) me Titra Shqip
Titulli origjinal Alien Raiders
Vlerësimi IMDb 5.6 8,609 vota
Vlerësimi TMDb 5.3 111 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Divergent (2014) me Titra Shqip
Saw 3D (2010) me Titra Shqip
A Banquet (2022) me Titra Shqip
Tomorrowland (2015) me Titra Shqip
Payne & Redemption (2022) me Titra Shqip
The Fugitive (1993) me Titra Shqip
Shaft (2000) me Titra Shqip
The Mist (2007) me Titra Shqip
Open Grave (2013) me Titra Shqip
Coherence (2013) me Titra Shqip
The Mule (2018) me Titra Shqip
Before the Fire (2020) me Titra Shqip