Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 37 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com
Addams Family Values (1993) me Titra Shqip

Addams Family Values (1993) me Titra Shqip

Familja sapo u bë pak e huaj.Nov. 19, 1993USA94 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
10 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Vëllezërit e motrat Wednesday dhe Pugsley Addams nuk do të ndalen para asgjëje për të hequr qafe Pubertin, djalin e ri të adhuruar nga prindërit Gomez dhe Morticia. Gjërat shkojnë keq e më keq kur dadoja e re “e veja e zezë”, Debbie Jellinsky, nis planin e saj për të shtuar Festerin në koleksionin e saj të burrave të vdekur.

Addams Family Values (1993) me Titra Shqip
Addams Family Values (1993) me Titra Shqip
Addams Family Values (1993) me Titra Shqip
Addams Family Values (1993) me Titra Shqip
Addams Family Values (1993) me Titra Shqip
Addams Family Values (1993) me Titra Shqip
Addams Family Values (1993) me Titra Shqip
Addams Family Values (1993) me Titra Shqip
Titulli origjinal Addams Family Values
Vlerësimi IMDb 6.8 102,398 vota
Vlerësimi TMDb 6.95 2,577 vota

Regjizori

Burtt Harris
Regjizori

Aktorët

Anjelica Huston isMorticia Addams
Morticia Addams
Raúl Juliá isGomez Addams
Gomez Addams
Christopher Lloyd isUncle Fester Addams
Uncle Fester Addams
Joan Cusack isDebbie Jellinsky
Debbie Jellinsky
Christina Ricci isWednesday Addams
Wednesday Addams
Jimmy Workman isPugsley Addams
Pugsley Addams
Kaitlyn Hooper isPubert Addams
Pubert Addams
Kristen Hooper isPubert Addams
Pubert Addams
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Boys from County Hell (2021) me Titra Shqip
I Want You Back (2022) me Titra Shqip
The Strange Thing About the Johnsons (2011) me Titra Shqip
Ladybug & Cat Noir Awakening (2021) me Titra Shqip
I Propose We Never See Each Other Again After Tonight 2020
Babe (1995) me Titra Shqip
Before I Wake (2016) me Titra Shqip
Free Willy: Escape from Pirate’s Cove (2010) me Titra Shqip
The Kid Detective 2020
Bad Words (2013) me Titra Shqip
Dennis the Menace: Cruise Control (2002) me Dublim Shqip
Velle (2021) me Titra Shqip