Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 74 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1vanfem.com
A la mala (2015) me Titra Shqip

A la mala (2015) me Titra Shqip

Kur ajo është e keqe, ajo është e mirëFeb. 27, 2015Mexico99 Min.PG-13
Vlerësimi juaj: 0
9 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Maria Laura “Mala” është një aktore me pak fat, por ka sukses duke punuar për femra të tjera, duke joshur të dashurit e tyre për të ditur nëse janë besnikë apo jo. Por gjithçka ndryshon kur ëndrra e saj për të interpretuar në karrierën e saj të aktrimit varet nga një punë që do të kryhet me Santiago, e cila thyen modelin dhe trondit bindjet e saj profesionale.

A la mala (2015) me Titra Shqip
A la mala (2015) me Titra Shqip
A la mala (2015) me Titra Shqip
A la mala (2015) me Titra Shqip
A la mala (2015) me Titra Shqip
A la mala (2015) me Titra Shqip
Titulli origjinal A la mala
Vlerësimi IMDb 6.3 2,573 vota
Vlerësimi TMDb 7.7 178 vota
Shpërndarë0

Tituj të Ngjashëm

Pil’s Adventures (2021) me Titra Shqip
Bad Santa (2003) me Titra Shqip
Slumber Party Massacre (2021) me Titra Shqip
The Mermaid (2016) me Titra Shqip
Animals United (2010) me Dublim Shqip
Ocean’s Eight (2018) me Titra Shqip
Vampire Academy (2014) me Titra Shqip
Home Team (2022) me Titra Shqip
Night at the Museum: Battle of the Smithsonian (2009) me Titra Shqip
Beverly Hills Cop II (1987) me Titra Shqip
As They Made Us (2022) me Titra Shqip
Coming to America (1988) me Titra Shqip