Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 9007 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbchill.com
  • Server 3vanfem.com
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip

365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip

Apr. 27, 2022Poland111 Min.TV-MA
Vlerësimi juaj: 0
10 4 vota

Përshkrimi i Filmit

Laura dhe Massimo janë kthyer dhe më të nxehtë se kurrë. Por fillimi i ri i çiftit të ribashkuar është i ndërlikuar nga lidhjet familjare të Massimos dhe një burrë misterioz që hyn në jetën e Laurës për të fituar zemrën dhe besimin e saj, me çdo kusht.

365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
365 Days: This Day (2022) me Titra Shqip
Titulli origjinal 365 Days: This Day
Vlerësimi IMDb 8.3 44 vota
Vlerësimi TMDb 7.2 13 vota

Regjizori

Aktorët

Shpërndarë11

Tituj të Ngjashëm

My Heart Can’t Beat Unless You Tell It To (2020) me Titra Shqip
Beastly (2011) me Titra Shqip
Aloha (2015) me Titra Shqip
The Father Who Moves Mountains (2021) me Titra Shqip
The Godfather Part II (1974) me Titra Shqip
’71 (2014) me Titra Shqip
Bandidos (1967) me Titra Shqip
Emergency (2022) me Titra Shqip
Caught in Time (2020) me Titra Shqip
Mixtape (2021) me Titra Shqip
Battle: Freestyle (2022) me Titra Shqip
To All the Boys: Always and Forever 2021