Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1536 Shikime Raporto Problem

  • Shiko Trailerinyoutube.com
  • Server 1dood.la
  • Server 2voe.sx
  • Server 3fcom
  • Server 4ninjastream.to
28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip

28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip

Jan. 21, 2012United States82 Min.N/A
Vlerësimi juaj: 0
7 1 votë

Përshkrimi i Filmit

Në një udhëtim pune larg nga vendlindjet e tyre, një shkrimtar dhe një analiste e gjejnë veten në shtrat së bashku, pavarësisht nga fakti se ajo është një grua e martuar dhe ai tashmë është në një lidhje tjetër. Ndërsa orët kalojnë, takimi një natë kthehet në diçka të papritur që, duke i lënë së bashku të përjetojnë momente të thella ose budallalliqe, i bën ata të lënë mënjanë pse janë atje, dhe të lënë punën dhe jetën e tyre të mëparshme për t’u përballur së bashku evolucioni më domethënës i ekzistencës së tyre.

28 Hotel Rooms (2012) me Titra Shqip
Titulli origjinal 28 Hotel Rooms
Vlerësimi IMDb 5.8 3,145 vota
Vlerësimi TMDb 6 43 vota

Regjizori

Matt Ross
Regjizori

Aktorët

Robert Deamer isBartender
Bartender
Anne H. Wilson isBar Patron
Bar Patron
Yaitza Rivera isBar Patron
Bar Patron
Paul Day isBar Patron
Bar Patron
Marine Buton isBar Patron
Bar Patron
Brett Collier isBar Patron
Bar Patron
Justin Stevenson isHotel Guest
Hotel Guest
Shpërndarë1

Tituj të Ngjashëm

Worth (2021) me Titra Shqip
Kung-Fu Zohra (2022) me Titra Shqip
The Son (2022) me Titra Shqip
The House (2022) me Titra Shqip
Saving Private Ryan (1998)
Forever Rich (2021) me Titra Shqip
Descendants: The Royal Wedding (2021) me Titra Shqip
Woman in Gold (2015) me Titra Shqip
Invasion (2020) me Titra Shqip
Kóblic (2016) me Titra Shqip
The Sixth Sense 1999
Buddy Games 2020