Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 948 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 6x20

I'd Leave My Happy Home for You

Ndërsa Alaric dhe Jo marrin pjesë pa dëshirë në festat e tyre të beqarisë dhe beqarisë, Damon dhe Elena diskutojnë pasojat nga një ofertë impulsive që Damon bën. E pasigurt se çfarë të bëjë, Elena i drejtohet Bonnie dhe Jo për këshilla, por mbetet në konflikt kur Bonnie ngre disa shqetësime të paparashikuara. Kur Enzo kupton se Lily është në një spirale të rrezikshme në rënie, ai i kërkon Stefanit të ndihmojë për të ndërhyrë para se të jetë tepër vonë. Së fundi, i ngopur me kërcënimet e mbinatyrshme që rrënojnë qytetin e tyre, Matt i heq zhgënjimet e tij mbi Tyler, ndërsa Alaric konsideron një këshillë që do të ndryshojë jetën.

The Vampire Diaries: 6×20 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×20 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×20 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×20 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×20 me Titra Shqip
Apr. 30, 2015
Shpërndarë0