Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 944 Shikime Raporto Problem

  • Server 1sbhight.com
  • Server 2vanfem.com

The Vampire Diaries 2009 me Titra Shqip: 6x18

I Never Could Love Like That

Me njerëzimin e tyre të fikur, Stefan dhe Caroline fillojnë të bëjnë kërdinë në Whitmore, duke e lënë Damon të dalë me një plan të rrezikshëm që përfshin Lily. Pasi nxiton për të ndihmuar Jo-në të trajtojë viktimat e vrasjes së fundit të Stefan dhe Caroline, Elena zbulon se Jo është shtatzënë, duke e shtyrë atë të rivlerësojë jetën e saj si vampir. Ndërkohë, kur Sara me guxim i kthen tavolinat një Enzo që nuk dyshon, ai detyrohet të flasë për të kaluarën e tij tragjike. Së fundi, në Scull Bar, një raund i përdredhur karaoke i lë Tyler dhe Matt në një situatë të rrezikshme.

The Vampire Diaries: 6×18 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×18 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×18 me Titra Shqip
The Vampire Diaries: 6×18 me Titra Shqip
Apr. 16, 2015
Shpërndarë0