Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 54 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbhight.com
  • Server 3itofferte.xyz

The Blacklist (2013) me Titra Shqip: 2x10

Luther Braxton: Conclusion (2)

Ndërsa kaosi pason në Fabrika, duke lënë të panjohur fatin e Red dhe grupin e punës, Cooper lufton për të shpëtuar ekipin e tij nga objekti i paraburgimit. Është një garë me kohën për të parandaluar që Luther Braxton të arrijë informacion konfidencial.

The Blacklist: 2×10 me Titra Shqip
The Blacklist: 2×10 me Titra Shqip
Feb. 05, 2015
Shpërndarë0