Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 23 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com

Shadow and Bone (2021) me Titra Shqip: 2x6

Ni Weh Sesh (I Have No Heart)

Udhëtimi i Alinës dhe Malit për të gjetur përforcuesin e tretë të pakapshëm çon në zbulime tronditëse. Sorrat hasin në telashe gjatë thyerjes dhe hyrjes.

Shadow and Bone: 2×6 me Titra Shqip
Shadow and Bone: 2×6 me Titra Shqip
Shadow and Bone: 2×6 me Titra Shqip
Mar. 16, 2023
Shpërndarë0