Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 22 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 3x21

Chapter Fifty-Six: The Dark Secret of Harvest House

Veronica i drejtohet Marisë dhe Archie për ndihmë pasi zbuloi një sekret që Hirami kishte mbajtur prej saj. Betty ngre pyetje pasi ishte dëshmitare e disa aktiviteteve të çuditshme në Farm. Jughead e gjen veten një hap më afër zbulimit të identitetit të Mbretit Gargoyle.

Riverdale: 3×21 me Titra Shqip
Riverdale: 3×21 me Titra Shqip
May. 08, 2019
Shpërndarë0