Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 17 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 3x17

Chapter Fifty-Two: The Raid

Ndërsa Betty kërkon ndihmën e Cheryl për të depërtuar në Farm, Archie dhe Veronica ndihmojnë një aleat nga e kaluara e tij. Ndërkohë, përpjekja e Jughead për t’i dhënë fund tregtisë së drogës së Riverdale e vendos atë në një rrugë përplasjeje me Gladys. Më në fund, Hirami i jep Veronikës një lajm befasues.

Riverdale: 3×17 me Titra Shqip
Riverdale: 3×17 me Titra Shqip
Mar. 27, 2019
Shpërndarë0