Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 42 Shikime Raporto Problem

  • Server 1vanfem.com

Riverdale (2017) me Titra Shqip: 3x1

Chapter Thirty-Six: Labor Day

Ndërsa juria fillon diskutimet në gjyqin e tij të vrasjes, Archie bën një kërkesë befasuese se si dëshiron t’i kalojë ditët e tij të fundit të verës. Betty është e detyruar të merret me problemet e saj kokë më kokë pas një konfrontimi të ashpër me Alice dhe Polly sjell disa sekrete të errëta që ajo i ka mbajtur të fshehura. Veronica i lutet Hiramit që të ndërhyjë dhe të ndihmojë Archie përpara se të shpallet një vendim. Më në fund, Jughead udhëheq Gjarpërinjtë kundër sulmit të fundit Ghoulies.

Riverdale: 3×1 me Titra Shqip
Riverdale: 3×1 me Titra Shqip
Riverdale: 3×1 me Titra Shqip
Riverdale: 3×1 me Titra Shqip
Riverdale: 3×1 me Titra Shqip
Riverdale: 3×1 me Titra Shqip
Oct. 10, 2018
Shpërndarë0