Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 0 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com

All the Sins (2019) me Titra Shqip: 3x6

If I Didn't Have Love (Fundi Sezonit 3)

Lauri vendos t’ia dalë vetëm. Aaro dhe Meeri zgjidhin mosmarrëveshjet e tyre dhe vendosin të kërkojnë drejtësi. Lauri tërbohet kur dëgjon rrëfimin e shokut të tij të fëmijërisë. Sanna përballet me pyetjet e jetës dhe vdekjes.

Jan. 15, 2023
Shpërndarë0