Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 1 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com

All the Sins (2019) me Titra Shqip: 3x4

Cold Dog

Ritola preket në funeralin e shefit të policisë dhe Lauri dëgjon për fëmijën bastard të të ndjerit. Zhdukja e Sannës e sjell Varjakkën në qendër të vëmendjes së vendit. Marrja në pyetje e të dyshuarit kryesor bën përparim të habitshëm.

Jan. 01, 2023
Shpërndarë0