Çfarë problemi ka?

KUJDES!!

Provoni të gjithë serverat para se të bëni një raportim! Nese asnjë nga serverat nuk punon atëherë raportoni videon.

Ju lutemi vendosni adresen tuaj email për të marrë përgjigje
pasi të rregullohet problemi.

Zgjidh Serverin 0 Shikime Raporto Problem

  • Server 1voe.sx
  • Server 2sbbrisk.com

All the Sins (2019) me Titra Shqip: 3x3

Lamb of God

Ardhja e një deputeti në Varjakka ushtron presion mbi të gjitha palët dhe problemet në jetën private të Sannës dhe Laurit nuk e bëjnë më të lehtë hetimin. Leena i kërkon fshehurazi vajzës së saj ndihmë për një detyrë të çuditshme.

Dec. 25, 2022
Shpërndarë0